Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.03.2020 01:35
World War Z za darmo
11129V

3 gry za darmo! World War Z na liście bezpłatnych produkcji

W ostatnich dniach systematycznie mam okazję informować o bezpłatnych produkcjach, ale to nie koniec pozytywnych wiadomości. Epic Games zaprasza do pobierania kolejnych tytułów i na liście znajduje się tym razem między innymi World War Z.

Epic Games właśnie potwierdził dobre nowiny. Firma nie tylko pomoże deweloperom w przygotowaniu nowych produkcji, ale jednocześnie zachęca graczy do pobierania darmowych tytułów z Epic Games Store. Zainteresowani mogą nawet liczyć na pozycję – niespodziankę.

World War Z - za darmo

To właśnie World War Z można uznać za produkcję niespodziankę, ponieważ w ubiegłym tygodniu Epic Games nie zapowiedziało wrzucenia gry do promocji. Tytuł to kooperacyjny shooter, który trafił na rynek w kwietniu ubiegłego roku. Pozycja od premiery została znacząco rozbudowana, a w swoim czasie zebrała oceny na poziomie 70%.

Figment - za darmo

Figment zaprasza graczy do surrealistycznego świata przepełnionego muzyką, humorem i ciekawą opowieścią. Twórcy łączą akcję z przygodą i zapewniają wiele ciekawych mechanik, które są połączone z lokacjami. Gra trafiła do zainteresowanych we wrześniu 2017 roku i zebrała noty na poziomie 77%.

Tormentor X Punisher - za darmo  

Trzecim tytułem jest Tormentor X Punisher – jest to propozycja przeładowana akcją, ponieważ deweloperzy oferują ciekawy system rozgrywki: każdego możemy zabić jednym trafieniem. Premiera pozycji E-Studio odbyła się w 2017 roku.

Gone Home i Hob będą dostępne od 2 od 9 kwietnia.

Sprawdźcie kolejne informacje o Epic Games:

Źródło: https://www.epicgames.com/store/pl/free-games

Tagi: bezpłatne gry Epic Games Epic Games Store gry za darmo