Iza Łęcka Iza Łęcka 27.03.2020 13:32
World of Tanks
2683V

World of Tanks z darmowym Premium. Wargaming zachęca do pozostania w domach

Wargaming to kolejne studio, które chce zachęcać graczy do pozostania w domach. Studio przygotowało darmowe konta Premium dla swoich największych produkcji, a między innymi fani zmagań w czołgach mogą otrzymać dodatkowe gratyfikacje.

Wargaming specjalizuje się w tytułach dystrybuowanych w formie free-2-play, ale stale przyciąga graczy do zakupu kont Premium, dzięki którym można uzyskać różnorodne korzyści – wypełniać nowe misje, wykluczyć dwie mapy z rozgrywek, zbierać bonusy do doświadczenia (bojowego, załogi i kredytów), korzystać z modyfikatora PD, rezerw czy też bonusów dla plutonów. 14 dniowy Premium kosztuje aktualnie 29,49 zł, choć entuzjaści pojedynków mogą skorzystać z nowej oferty, dzięki której otrzymają dostęp do wszystkich bonusów za darmo.

Wargaming rozdaje Premium

W obliczu niezwykle wymagającej sytuacji, twórcy czołgów wychodzą naprzeciw oczekiwaniom i zachęcają do pozostania w domach - bitwy na arenach World of Tanks będą dobrym urozmaiceniem kwarantanny. Wargaming obiecuje, że nieustannie dokłada wszelkich starań, by serwery działały, a gracze mogli doświadczać ulubionych tytułów:

Dobrze wiemy, że wielu z Was zostało dotkniętych restrykcjami związanymi z epidemią COVID-19 i przypuszczalnie stosujecie zasady społecznego dystansowania i osobistej kwarantanny, aby zminimalizować zagrożenie dla siebie i swoich rodzin. Wszystkich Was prosimy o postępowanie zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i oficjalnymi zaleceniami. Z naszej strony także robimy wszystko co w naszej mocy, aby nie narażać członków naszego zespołu, którzy nadal ciężko pracują, aby wszystko działało w grze.

Sprawdźcie kolejne informacje związane z Wargamingiem:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Microsoft Game Studios promocja Wargaming.net World of Tanks zostań w domu