Iza Łęcka Iza Łęcka 27.03.2020 07:00
PS Plus Sony
5929V

PS Plus na najnowszych spotach reklamowych. Sony promuje nowe gry w usłudze

Sony wciąż nie potwierdziło ostatniego przecieku z kwietniowej oferty PS Plus, choć aktualnie promuje gry zaproponowane na marzec. Producent opublikował zwiastuny zachęcające graczy do pobrania Shadow of the Colossus i Sonic Forces.

Marcowa oferta PS Plus jest dostępna przez jeszcze kilka dni, więc jeśli wykupicie teraz abonament, skorzystacie z aktualnych i następnych gier oferowanych w kolejnych miesiącach. W tym miesiącu oferta jest szczególnie korzystna dla graczy, którzy wciąż nie zapoznali się z pełnym odświeżeniem Shadow of the Colossus. Tytuł w 2018 roku został doceniony przez branżę (średnia ocen na poziomie 91%) i jak podkreśla Sony – jest to „jedna z najbardziej zapadających w pamięci” gier z PlayStation. Przeczesując bezkresny półwysep, a mając do dyspozycji jedynie łuk, miecz oraz konia Agro mierzymy się z tajemniczymi, epickimi kolosami. 

Natomiast Sonic Forces nie jest najmocniejszą grą z kultowym bohaterem Segi. Japońska korporacja podkreśla niesamowitą dynamikę, nowoczesne wydanie klasycznej produkcji oraz personalizację postaci – tytuł jednak debiutował z pewnymi problemami, zbierając znacznie gorsze noty (57%).

Już w połowie przyszłego tygodnia poznamy ofertę PS Plus na kwiecień – według redakcji PlayStation Access, która przed czasem opublikowała materiał wideo, gracze mogą szykować się na dwie duże pozycje AAA.

Sprawdźcie najnowsze informacje o nowej generacji:

Źródło: YouTube.com

Tagi: playstation plus ps plus ps4 sony