Iza Łęcka Iza Łęcka 23.03.2020 13:34
Xbox Series X
6559V

Xbox Series X z pierwszą ekskluzywną grą w natywnym 4K i 120 fps. Twórcy szykują się do prezentacji

Xbox Series X będzie niezwykle wydajny i już wkrótce możemy się spodziewać doniesień o pierwszych grach przygotowywanych na najnowszą generację. Dynamic Voltage Games szykuje się do ujawnienia nowego tytułu - gra będzie działać w natywnym 4K przy 120 klatkach na sekundę.

Zgodnie z najnowszymi zapowiedziami Xbox Series X zaoferuje wielką wydajność, która daje niesamowite pole do popisu wielu ekipom deweloperów. Studio Dynamic Voltage Games posiada już w swoich rękach dev kity urządzenia, dzięki czemu jeszcze w tym tygodniu odbędzie się prezentacja nowej, ekskluzywnej gry.

Twórcy postanowili zapowiedzieć projekt krótką wiadomością, która jednak skutecznie rozbudza oczekiwania graczy:

„Jeszcze w tym tygodniu odbędzie się debiut rozgrywki naszej pierwszej, eskluzywnej gry dla XBSX – będzie to natywne 4K i 120 fps. To są dobre wieści. Zła wiadomość jest taka, że nie potrafimy nawet przechwycić 4K/120fps.”

W najbliższych dniach poznamy nową grę Dynamic Voltage Games, która ma zaoferować fantastyczną jakość na konsoli Microsoftu - tak naprawdę na razie nie wiemy czego dokładnie możemy się spodziewać oprócz wskazanej jakości. Studio nie jest najbardziej znanym zespołem na świecie z ogromnym zapleczem (ich ostatnim projektem jest Pirates of First Star), ale okazuje się, że nawet deweloperzy z mniejszego zespołu potrafią okiełznać Xboksa Series X, by zapewnić 120 fps przy 4K.

Sprawdźcie kolejne informacje o Xboksie Series X:

Źródło: https://www.windowscentral.com/dynamic-voltage-games-reveal-4k-120-fps-xbox-series-x-exclusive-soon

Tagi: Dynamic Voltage Games Microsoft xbox xbox series x