Iza Łęcka Iza Łęcka 25.03.2020 11:42
Control Remedy
1346V

Control w dużej promocji na PS4. Gra z rabatem 60%

Najnowsza gra Remedy Entertainment trafiła do dużej promocji na PS4. Gracze mogą kupić Control z rabatem sięgającym aż 60%, płacąc mniej niż 100 zł. Jesse Faden czeka na nowych graczy, którzy poznają jej pogmatwaną przygodę.

Control jest dostępny na rynku od sierpnia ubiegłego roku, a już jutro zadebiutuje nowe rozszerzenie. The Foundation będzie na początku dostępne wyłącznie na PS4 i PC – dodatek pozwoli odkryć wszelkie tajemnice Najstarszego Domu.

Premiera nowej historii jest idealnym momentem do przeceny podstawki. Control jest dostępny w promocji na PlayStation Store – grę kupicie za 99,60 zł! Jest to 60% rabat z kwoty 249 zł. Nie możemy w najbliższych czasie liczyć na większą obniżkę tytułu Remedy Entertainment, a warto się zapoznać z tą nietypową historią.

Control to ciekawy przypadek. Produkcja zadebiutowała na rynku z ocenami na poziomie 82% (z PS4) zdobywając uznanie części graczy. Studio jednak nie zadbało o optymalizację produkcji w wersji na standardowe wersje konsol, co było szeroko krytykowane. Dopiero po premierze zostały opublikowane kolejne aktualizacje, które dbały o jakość rozgrywki na bazowych PlayStation 4 i Xboksie One.

Oferta obowiązuje do 2 kwietnia.

Sprawdźcie następne informacje o działaniach Remedy Entertainment:

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/control-na-ps4-za-9960-zl-w-psn-mozliwe-8629-zl/

Tagi: 505 Games Control Remedy Entertainment