Iza Łęcka Iza Łęcka 16.03.2020 10:58
Control Remedy
713V

Control The Foundation z czasową wyłącznością na PS4 i PC. Sony dba o relację z Remedy

Remedy Entertainment zaprezentowało nowy zwiastun rozszerzenia The Foundation do Control, które potwierdza czasową ekskluzywność dodatku. Na początku historia będzie dostępna wyłącznie na dwóch platformach.

Remedy Entertainment to w pełni niezależne studio, które choć przez lata było kojarzone z Microsoftem, od pewnego czasu chętnie opracowuje gry na różne platformy. Control jest pierwszym tytułem "z nowej fali" – teraz Finowie tworząc na własny rachunek, chcą prezentować produkcje szybciej oferując je na wszystkie istotne urządzenia.

Jak się jednak okazuje, Remedy nadal chętnie podejmuje współpracę z przedstawicielami branży gier – Control The Foundation będzie przez pewien czas dostępne wyłącznie na PS4 i PC. Premiera odbędzie się 26 marca – posiadacze Xboksów One muszą zaczekać na historię do 25 czerwca.

Redakcja IGN rozmawiała z reżyserem Control, Mikaelem Kasurinenem, który zdradził kilka nowych szczegółów dotyczących fabularnego dodatku. Remedy wykorzystując wszelkie aspekty The Foundation pragnie pogłębić otwarty charakter lokacji, a nowy obszar jest przeładowany tajemnicami do odkrycia. Poznawanie fundamentów Najstarszego Domu będzie mocno powiązane z główną bohaterką.

DLC jest dostępne dopiero po zakończeniu głównego wątku z Control. Twórcy przez ostatnie tygodnie pracowali również nad szeregiem ulepszeń dla produkcji, które zostaną udostępnione w dniu premiery dodatku.

Sprawdźcie następne informacje o działaniach Remedy Entertainment:

Źródło: https://wccftech.com/control-foundation-dlc-timed-exclusive-ps4-pc/

Tagi: 505 Games control Remedy Entertainment