Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.03.2020 19:31
Control Jess
545V

Control wkrótce otrzyma nową historię. Remedy potwierdziło datę premiery fabularnego DLC

Remedy Entertainment nie zakończyło prac nad Control. Twórcy opublikowali zajawkę pierwszego rozszerzenia, które pozwoli graczom poznać zupełnie nową historię. Już wkrótce główna bohaterka pozna historię Najstarszego Domu.

Control trafiło na półki sklepowe w sierpniu ubiegłego roku, ale Remedy Entertainment jeszcze przed premierą zapowiedziało, że zamierza rozbudować grę przynajmniej dwoma fabularnymi dodatkami. Studio nie precyzowało terminów, ale właśnie dowiedzieliśmy się, że The Foundation trafi na rynek 26 marca.

Gracze mogą liczyć na fabularne rozszerzenie, które pozwoli poznać historię Najstarszego Domu – główna bohaterka zajmie się zbadaniem, co tak naprawdę znajduje się pod wielkim biurem. Możemy liczyć na kilka zaskakujących zwrotów akcji, które rozbudują wydarzenia z głównej opowieści.

Na pewno warto wspomnieć, że to nie koniec atrakcji i jeszcze w tym roku ma zadebiutować drugie DLC, które zostanie w pewien sposób połączone z serią Alan Wake. Jess w „AWE” zwiedzi sektor badawczy, który zajmuje się analizą wszystkich przypadków Altered World Events.

Sprawdźcie następne informacje o działaniach Remedy Entertainment:

Źródło: Remedy Entertainment

Tagi: 505 Games control Remedy Entertainment