Iza Łęcka Iza Łęcka 25.03.2020 10:01
Wonder Woman 1984 nie trafi do kin w terminie
373V

Wonder Woman 1984 nie trafi do kin w terminie. Warner Bros. Pictures przesuwa premiery filmów

Ostatnio nie możemy mówić o dobrym czasie dla branży filmowej. Warner Bros. Pictures nie może liczyć na spokojną premierę „Wonder Woman 1984”, dlatego też zdecydowano o opóźnieniu debiutu filmu. Jednocześnie kilka innych produkcji wyląduje w kinach w późniejszym terminie.

Warner Bros. Pictures nie zamierza wrzucić swoich nadciągających hitów do VOD lub SVOD, ale w związku z niekorzystną sytuacją na świecie, pandemia koronawirusa wymaga zmiany wszelkich planów premier kinowych. Do grona wyczekiwanych filmów tego roku śmiało można zaliczyć kolejną odsłonę przygód Wonder Woman  – już teraz możemy jednak potwierdzić, że „Wonder Woman 1984” zamiast czerwcowej premiery, trafi do kin dopiero 14 sierpnia.

Toby Emmerich z Warner Bros. Pictures zaznaczył w oficjalnej wypowiedzi, że nowa historia Wonder Woman była od początku tworzona jako produkcja do zobaczenia na dużym ekranie, więc stosowne opóźnienie wydaje się jak najbardziej uzasadnione. Włodarze filmowego giganta wierzą, że do sierpnia „świat będzie bezpieczniejszym i zdrowszym miejscem”.

Widzowie nie mogą także liczyć na bezproblemowe premiery „In the Heights”, „Scooby-Doo” i „Malignant”, ale w przypadku tych filmów nie potwierdzono jeszcze nowych dat. Najpewniej nowych szczegółów możemy wyczekiwać dopiero za kilka tygodni – gdy sytuacja na świecie zostanie opanowana.

Sprawdźcie nasze publikacje:

Źródło: https://deadline.com/2020/03/wonder-woman-1984-in-the-height-theatrical-release-moves-coronavirus-no-streaming-1202891174/

Tagi: data premiery In the Heights koronawirus Malignant Scooby-Doo wonder woman 1984