Iza Łęcka Iza Łęcka 25.03.2020 09:21
Call of Duty Warzone Battle Royale
1520V

Call of Duty Warzone z nową zawartością. Twórcy przedstawiają ważne elementy Battle Royale

Call of Duty Warzone okazało się sporym sukcesem, ale żeby mocna pozycja tytułu mogła zostać utrzymana wśród innych produkcji BR, priorytetem dla deweloperów staje się systematyczne rozbudowanie gry o różne elementy. Dzisiaj na serwerach zawitają nowości, a dla twórców to dobra okazja do podsumowań startu Battle Royale.

Dzięki zawarciu najlepszych komponentów rozgrywki typowych dla serii COD, dodaniu kilku niespodzianek i ubraniu ich w ramy Battle Royale, Call of Duty: Warzone cieszy się dużym zainteresowaniem – a to dla deweloperów idealny czas na spokojne rozwijanie gry. Na serwerach Battle Royale zostały udostępnione cztery nowe bronie: 725, MK2 Carbine, .50 GS i EBR-1, ale również pojawi się kolejny operator Talon.

Zapowiada się, że to dopiero początek rozwoju produkcji – twórcy już teraz wspominają o powiększeniu rywalizacji do 200 osób na jednej mapie i testują różne zestawienia graczy w zespołach. Do Call of Duty Warzone powinny wkrótce trafić duo (2 osoby w drużynie) oraz squad (4 osoby w drużynie) – już 4 dni temu w Sieci wylądowały screeny prezentujące nową rywalizację.

Twórcy Call of Duty Warzone opublikowali także nowy materiał, na którym przedstawiają najważniejsze elementy wyróżniające ich Battle Royale na tle konkurencji – poruszane są między innymi kwestie systemu ekonomicznego, kontraktów czy gułagu, który pozwala wrócić do rozgrywki po pierwszej porażce.

[Aktualizacja #1]

Twórcy poinformowali o problemach, przez które część aktualizacji nie została wdrożona. Gracze nie otrzymali dostępu między innymi do nowego Operatora oraz mapy dla Call of Duty: Modern Warfare:

Sprawdźcie kolejne informacje związane z Call of Duty:

Źródło: https://wccftech.com/call-of-duty-warzone-update-weapons-modern-warfare-map/

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward