Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 20.03.2020 10:51
Modern Warfare 2
1618V

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered to już pewniak. Odświeżona kampania sklasyfikowana wiekowo

Jeśli macie ochotę na zagranie w kolejną zremasterowaną odsłonę serii Call of Duty, to przynosimy dobre wieści: Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered to już praktycznie pewniak.

10 marca pojawiły się pogłoski o tym, że na rynek nadciąga Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered. Do premiery miałoby dojść już niedługo.

Takie plotki potwierdza koreański urząd klasyfikujący wiekową zawartość w grach. Na stronach rzeczonej instytucji pojawił się nowy wpis, dotyczący właśnie Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered. Gra będzie dostępna dla osób, które skończyły 18 rok życia.

Z dotychczasowych informacji wynika, że w Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered pojawi się tylko odświeżona wersja kampanii singleplayer. Na to wskazuje też wpis w koreańskim urzędzie, w którym pojawia się dopisek "Campaign Remastered". Takie odświeżone wydanie strzelaniny nie zapewni dostępu do trybu multiplayer. Premiera odbędzie się najpewniej w 2020 roku.

Wpis dotyczący Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered w urzędzie klasyfikującym wiekowo gry wydawane w Korei Południowej znajdziecie tutaj.

Warto również sprawdzić:

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare 2 Infinity Ward