Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.03.2020 22:30
Call of Duty 2020
826V

Call of Duty 2020 może zostać opóźniony? Gra podobno nie wygląda najlepiej

Call of Duty 2020 ma problemy. Activision szykuje się do prezentacji gry, ale jeden z informatorów uważa, że premiera produkcji może zostać opóźniona. Twórcy stoją przed bardzo dużym wyzwaniem.

W ostatnich dniach nie brakuje informacji o Call of Duty 2020 i choć gra nie została zapowiedziana, to jednak otrzymujemy szczegóły od zaufanych informatorów – wcześniej konkretami pozycji podzieliła się osoba, która ujawniła Call of Duty Warzone.

Teraz temat Call of Duty 2020 wziął na warsztat LongSensationYT, którego pseudonim dobrze kojarzą fani serii. To on w maju 2019 roku potwierdził, że Call of Duty 2019 to Call of Duty Modern Warfare. Teraz informator wspomina o tegorocznej odsłonie i mówi wprost – są problemy.

Jego zdaniem Call of Duty 2020 ma zostać ujawnione w maju, ale produkcja nie wygląda najlepiej, a przez koronawirusa premiera może zostać opóźniona. Problem może dosięgnąć wielu oczekiwanych tytułów.

Trzeba w tym miejscu na pewno przypomnieć, że Call of Duty 2020 było rozwijane przez Sledgehammer Games, ale zespół został odstawiony na boczny tor przez Activision i projekt przejęło Treyarch. Już wcześniej pojawiły się informacje, według których deweloperzy borykają się z wieloma niedogodnościami. Co ważne – tegoroczny COD na pewno ma trafić na dwie generacje i to na pewno nie ułatwia zadania zespołowi.

Sprawdźcie kolejne informacje powiązane z serią Call of Duty:

Źródło: https://mp1st.com/news/rumor-call-of-duty-2020-reveal-happening-in-may-not-looking-great-at-the-moment

Tagi: black ops call of duty call of duty 2020 call of duty: black ops