Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.03.2020 17:38
Predator
753V

Predator: Hunting Grounds prezentowane przez Sony. Firma zachęca do zbliżających się testów

W najbliższy weekend wystartują testy Predator: Hunting Grounds, więc Sony przypomina szerokiej publice o nowej grze zmierzającej na PS4. Tytuł wypróbujemy w najbliższy weekend, a najnowszy zwiastun pokazuje możliwości tytułowego bohatera.

Predator: Hunting Grounds zaoferuje asymetryczne, sieciowe pojedynki, w którym jeden gracz zmierzy się z grupą zawodników – będzie to klasyczny starcie predator vs. żołnierze. Bestia oraz zespół posiadają unikalne umiejętności i w trakcie rozgrywki będziemy musieli wykorzystać wszystkie atuty jednostek, by zdominować sytuację na mapie i w ostateczności zwyciężyć w wielkim boju.

Testy Predator: Hunting Grounds rozpoczną się 27 i zakończona 29 marca, a w rozgrywce wezmą razem udział posiadacze PS4 i PC. Będzie to dobra okazja do sprawdzenia, czy warto zainteresować się pełną wersją gry – propozycja trafi na rynek pod koniec kwietnia.

Nie będzie to największy hit przyszłego miesiąca, ale myślę, że znajdą się chętni, którzy zdecydują się sprawdzić nawet pełną wersję gry – asymetryczne PVP systematycznie zyskuje popularność, a od dawna brakuje nam ciekawej pozycji z Predatorem.

Sprawdźcie kolejne informacje o Predator: Hunting Grounds:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Illfonic Predator: Hunting Grounds Sony Interactive Entertainment