Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.03.2020 20:47
Arnold Schwarzenegger Predator
659V

Arnold Schwarzenegger wystąpi w Predator: Hunting Grounds. Aktor wspomniał o pracy przy grze

Predator: Hunting Grounds wyląduje na półkach sklepowych w przyszłym miesiącu i podczas biegania za zabójczym przeciwnikiem usłyszymy głos Arnolda Schwarzeneggera. Aktor został zaangażowany w prace nad tytułem.

Predator: Hunting Grounds nie zapowiada się na największy hit kwietnia, ale pewnie znajdzie się kilku graczy, którzy zdecyduje się sprawdzić produkcję oferującą asymetryczny tryb sieciowy. Sympatycy uniwersum na pewno z łatwością rozpoznają głos jednego z bohaterów, ponieważ do pracy nad tytułem został zaangażowany Arnold Schwarzenegger.

Aktor rozmawiając z TheArnoldFans został zapytany, czy ogląda stare filmy, w których miał przyjemność wystąpić. Schwarzenegger wspomniał o pewnej anegdotce – ostatnio oglądał „Predatora”, a tydzień później został zaproszony do współpracy nad grą.

„Co ciekawe, tydzień później poproszono mnie, abym podłożył swój głos w nowej grze o Predatorze. To było wspaniałe, że oglądałem ten film i mogłem z powrotem wprowadzić się w odpowiedni nastrój przed pracą nad nagraniami.”

Nie możemy raczej marzyć o tajnym projekcie w uniwersum, a jedyną znaną produkcją z serii Predator, która nadciąga jest właśnie wspomniany Predator: Hunting Grounds. Możemy oczywiście śmiało przyjąć, że Schwarzenegger ponownie wcieli się w Dutcha.

Więcej informacji na temat gry powinniśmy otrzymać w przyszłym tygodniu, ponieważ pod koniec miesiąca odbędzie się beta Predator: Hunting Grounds na PS4 i PC.

Sprawdźcie kolejne informacje o Predator: Hunting Grounds:

Źródło: https://www.screengeek.net/2020/03/14/predator-video-game-arnold-schwarzenegger-dutch-voice/

Tagi: Illfonic Predator: Hunting Grounds Sony Interactive Entertainment