Iza Łęcka Iza Łęcka 24.03.2020 08:59
PUBG promocja
3143V

Gry na PS4 i Xbox One w dużej promocji. PUBG od 38 zł i inne świetne ceny

Gry na PS4 i Xboksa One trafiły do nowej promocji. Gracze mogą sięgnąć chociażby po PUBG za zaledwie 38 zł. Na liście pojawia się wiele tytułów Ubisoftu, które kupicie z dużymi rabatami.

Electro to kolejny sklep, który chce pozbyć się z magazynów pudełek. Firma przecenia kilka dużych produkcji Ubisoftu, a wśród przecenionych produkcji znajdziecie gry serii Far Cry, The Division oraz Rainbow Six. Chociaż pozycje zadebiutowały już jakiś czas temu, to posiadają spore grono sympatyków, więc na pewno warto rozważyć ofertę.

Jeżeli jeszcze nie zapoznaliście się z sieciowymi tytułami francuskiej korporacji, warto skusić się na zakupy – przykładowo Wildlands w pudełku zgarniecie już za zaledwie 49,99 zł. Sprawdźcie także gry z uniwersum Far Cry. Najtańszym tytułem jest PlayerUnknown’s Battlegrounds, który jednak znajduje się w Xbox Game Pass, więc raczej jest to opcja wyłącznie dla kolekcjonerów pudełek.

Gry na PS4 i Xbox One w promocji

[Aktualizacja #1]

Gracze rzucili się na promocję - w kilka minut niektóre gry zostały wyprzedane, a cena PUBG została zwiększona (z 29 zł)

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/promocje-na-gry-na-playstation-4-oraz-xbox-one-w-electro-gry-od-29-zl/

Tagi: gry w promocji promocja ps4 xbox one