Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.03.2020 14:17
fallout 4 promocja
9441V

Gry na PS4 i Xbox One od 17 zł. Promocja na znane produkcje w pudełkach

Początek tygodnia to dobry moment na ciekawą promocję. Merlin zaprasza graczy do kupowania gier z PS4 i Xboksa One w pudełkach – za 17 zł zgarniecie Symmetry, ale już od 29 zł możecie wyrwać między innymi The Evil Within 2 czy też Final Fantasy XV. Sprawdźcie pełną listę.

Od pewnego czasu nie możemy narzekać na brak ciekawych gier w promocjach. Najnowsza oferta pozwala nabyć pudełkowe wydania znanych tytułów wydawanych przez Cenegę. Znajdziecie tutaj wiele naprawdę dobrych produkcji i za 100 zł bez problemu stworzycie zestaw, który pozwoli przetrwać najbliższe dni.

Lista zawiera tytuły z serii Batman, Deus Ex, Dishonored, Dragon Ball, Final Fantasy, Fallout, Naurto, Ni No Kuni, Project CARS, The Evil Within, The Elder Scrolls Online czy też ze Śródziemia. Większość pozycji kupicie za mniej niż 30 zł, więc za wspomnianą „stówkę” złożycie zestaw z trzech tytułów i bez problemu spędzicie z grami wiele przyjemnych godzin.

To na pewno dobry moment na nadrobienie kilku pozycji z aktualnej generacji – jak wiadomo next-geny mają nam zapewnić dostęp nawet do produkcji w pudełkach, więc w przyszłości będziecie mogli sprawdzić kupione perełki z licznymi ulepszeniami zaoferowanymi przez PlayStation 5 i Xboksa Series X.

Gry na PS4 i Xbox One w promocji

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/promocje-na-gry-pudelkowe-w-merlinie-gry-juz-od-2935-zl/

Tagi: cenega gry w promocji Promocja PS4 Xbox One