Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.03.2020 15:59
Spring Sale Goodies Collection
942V

Spring Sale Goodies Collection za darmo. Pobierajcie gadżety z kilku znanych gier

GOG ponownie rozdaje gadżety ze znanych produkcji. Po paczce z Wiedźmina, przyszedł czas na Spring Sale Goodies Collection. Zestaw zawiera między innymi artbooki z kilku gier.

GOG w ubiegłym tygodniu rozpoczął Wiosenną Promocję i rozdał gadżety z Wiedźmina, zaprosił do zapoznania się z 27 grami za darmo, a później dorzucił dwa kolejne tytuły. Jesteśmy systematycznie pozytywnie zaskakiwani i teraz możemy skorzystać z kolejnego pakietu.

Spring Sale Goodies Collection za darmo

Spring Sale Goodies Collection #1 to jak sam GOG zapowiada „Pierwsza Wiosenna Kolekcja Gadżetów”, które pozwolą poprawić naszą immersję z gier. Przedstawiciele rodzimego sklepu przygotowali zestaw cyfrowej zawartości z takich tytułów jak A Plague Tale: Innocence, Darkest Dungeon, GreedFall, Styx: Shards of Darkness, Obduction, The Surge 1 i 2, Unforeseen Incidents i Vampyr.

W zestawie znajdziemy między innymi artbooki oraz soundtrack, więc na pewno znajdzie się wielu chętnych, którzy skorzystają z tej promocji. Pamiętajcie jedynie, że pakiet jest dostępny za darmo do 25 marca, godziny 15:00, więc do tego czasu musicie przypisać bonusy do swojej biblioteki na GOG.com.

Wkrótce powinniśmy otrzymać kolejne zestawy.

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: https://www.gog.com/game/spring_sale_goodies_collection_1

Tagi: gadżety gog promocja Spring Sale Goodies Collection