Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 21.03.2020 15:30
itch.io rozdaje gry
1960V

100 gier za darmo. Itch.io przyłącza się do zachęcania graczy, aby pozostawali w domach

Kolejna platforma przyłączyła się do akcji, która ma zachęcać graczy do pozostawania w domu. Na itch.io znalazło się aż 100 gier do zgarnięcia za darmo. 

Koronawirus jest ciężkim okresem dla lwiej części społeczeństwa. Najlepszym, co możemy aktualnie robić, jest pozostawanie w domu i stosowanie się do wytycznych kwarantanny. Kolejni wydawcy postanawiają nam ułatwić sprawę i udostępniają liczne darmowe tytuły oraz całą masę paczek projektów. 

Podobne kroki podjęli w itch.io. Platforma postanowiła udostępnić aż 100 darmowych gier do zgarnięcia. Nie są to bynajmniej wielkie tytuły AAA. Warto jednak rzucić okiem, albowiem na długiej liście znajduje się całe mnóstwo interesujących produkcji, które mogą zaciekawić wielu graczy. Zdecydowanie warto rzucić okiem choćby na obie odsłony gry Bleed, a także Nuclear Throne.

Jest w tym wszystkim jednak mały haczyk, który trzeba podkreślić. Nie wszystkie gry można przypisać do konta na zawsze. Niektóre da się "zaledwie" pobrać, a ich dostępność zniknie po zakończeniu promocyjnego okresu. Świetnym przykładem jest Bleed. Jeśli zamierzacie zatrzymać grę na zawsze, zmuszeni będziecie uiścić dobrowolną, choćby minimalną opłatę. 

Listę projektów znajdziecie w tym miejscu. Koniecznie dajcie znać, które z nich najbardziej Was zainteresowały. 

Więcej promocji z ostatnich dni:

Źródło: https://itch.io/games/on-sale?fbclid=IwAR2787jbBlF8aXojsazb496tMlluA4hJ7s7dE5zkpQAsA_dZPiCVmkclHqo

Tagi: darmowe gry itch.io promocja