Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.03.2020 19:38
Splinter Cell w Ghost Recon: Breakpoint
917V

Splinter Cell w Ghost Recon Breakpoint. Ubisoft zapowiada największe rozszerzenie w historii gry

Ubisoft zaprasza do wypróbowania Ghost Recon Breakpoint. Gracze mogą za darmo sprawdzić produkcję francuskiej korporacji, a jednocześnie zespół oferuje wielką aktualizację. Zainteresowani wypróbują nowe misje, w których pojawi się Sam Fisher.

Już w ubiegłym tygodniu Ubisoft zapowiedział kolejny powrót serii Splinter Cell. Francuzi nadal nie są gotowi na pokazanie nowej części, więc zamiast tego Sam Fisher trafi do Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint. Najnowszy zwiastun potwierdza powrót agenta i przygotowuje graczy na nową zawartość.

Teraz deweloperzy zapowiedzieli początek Epizodu 2 i gracze mogą liczyć na nową fabułę, kolejne klasy, a nawet świeży tryb. Wszystkie nowości trafią do produkcji już 24 marca i będą dostępne jednocześnie na trzech platformach – PlayStation 4, Xbox One i PC.

Aktualizacja Ghost Recon Breakpoint zawiera:

  • Nową fabularną Przygodę powiązaną z Epizodem 2, zawierającą osiem fabularnych misji, gdzie gracze będą walczyli u boku Sama Fishera, bohatera Splinter Cell. Razem odkryją spisek, mający na celu budowę militarnych dronów kontrolowanych za pomocą umysłu i zrobią wszystko, by zatrzymać postęp prac na Aurorze. W nowej Przygodzie znajdziemy rozgrywkę bardziej zorientowaną na skradanie się oraz materiały wideo z głosem Michaela Ironside’a. Pełna zawartość nowej Przygody będzie dostępna dla posiadaczy przepustki 1. roku lub będzie możliwa do zakupu osobno. Wszyscy gracze będą mieli dostęp do pierwszej misji i jej 2 nagród bezpłatnie, a także będą mogli dołączyć w trybie kooperacji do przyjaciół posiadających Przygodę. Łącznie 10 nowych ekskluzywnych nagród Tom Clancy's Splinter Cell będzie czekało na graczy w ramach nowej zawartości.
  • Dwie nowe klasy dostępne zarówno w trybach PvE, jak i PvP, z tygodniową wyłącznością dla przepustki 1.roku, od jutra, 24 marca.
    • Klasa Agenta Eszelonu. Koncentruje się na skradaniu się, pozwalając graczom poruszać się bezgłośnie, aby po cichu eliminować wrogów. Specjalna zdolność Klasy Eszelon, Sonar Vision, pomaga graczom wykrywać wrogów przez ściany i przeszkadzać dronom. 
    • Klasa Inżyniera. Pierwotnie planowana do wydania w ramach Epizodu 1, pozwala graczom zadawać większe obrażenia dronom i być bardziej skutecznym dzięki granatnikom, a jej specjalna umiejętność, Dron Obronny, będzie atakować pobliskich wrogów, podczas gdy jej narzędzie klasowe, dron zaopatrzeniowy zapewnia sojusznikom dodatkowy magazyn wzmocnionej amunicji.
  • Rozgrywka Ducha, nowy tryb darmowy dla wszystkich graczy, który oferuje nowe wciągające i taktyczne opcje dla graczy i pozwala im w pełni dostosować swoje doświadczenia, z możliwością usunięcia poziomu wyposażenia i korzystania z bardziej realistycznego systemu łupów. 
  • Aktualizacje PVP, w tym 4 nowe mapy i opcja głosowania na mapę. 

To nie koniec pozytywnych informacji, ponieważ aktualizacja 2.0 oferuje także szereg ulepszeń zgłoszonych przez społeczność, między innymi: umieszczanie kamery, BASE jumping, opcje sortowania broni / sprzętu, pojazdy, ulepszenia systemu odradzania oraz aktualizacje rusznikarza.

Chcecie sprawdzić ulepszony Ghost Recon Breakpoint? W dniach od 26 do 29 marca gra będzie dostępna za darmo.

Warto sprawdzić:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint Ubisoft