Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.03.2020 16:33
Wiedźmin Edycja Rozszerzona
2938V

Wiedźmin i Mable & The Wood za darmo. Kolejne gry trafiają do graczy

GOG ponownie przyłącza się do akcji siedzenia w domach i platforma rozdaje kolejną produkcję. Gracze mogą teraz wrzucić na listę Mable & The Wood i zapoznać się z grą przygotowaną przez Andrewa Stewarta. Klienci dodatkowo dorzucą na listę Wiedźmina.

GOG ponownie zachęca graczy do pozostania w domach. Wcześniej platforma zaprezentowała listę wielu klasycznych produkcji, które możecie ściągnąć z serwerów za darmo, a teraz zainteresowani mogą pobrać Mable & The Wood. Gra jest oczywiście dostępna na witrynie sklepu.

Mable & The Wood za darmo

Przez najbliższe 48 godzin wystarczy wskoczyć na witrynę GOG.com, kliknąć baner, zalogować się i odebrać produkcję. Mable & The Wood to metroidvania, w której gracze mają okazję polować na wielkie bestie – każdy pokonany przeciwnik pozwala głównej bohaterce okiełznać nowe moce, więc podczas rozgrywki systematycznie otrzymujemy świeże opcje do eliminowania kolejnych celów. Mable & The Wood w ubiegłym roku zadebiutowało na komputerach osobistych oraz Nintendo Switchu – tytuł zebrał oceny na poziomie 62%.

Wiedźmin za darmo

GOG przypomina o jeszcze jednej akcji – wskakując na przedstawioną witrynę gracze mogą zapisać się do newslettera, dzięki któremu odbiorą za darmo beczkę z kartą do Gwinta oraz Wiedźmina w Edycji Rozszerzonej. Niektórzy już mogli skorzystać z tej promocji, ale propozycja, wciąż obowiązuje, więc postanowiłem o niej wspomnieć.

Sprawdźcie inne promocje:

Tagi: gog Mable & The Wood wiedźmin