Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.03.2020 15:37
STALKER 2 pierwszy screen
1835V

STALKER 2 na pierwszym screenie. Twórcy szykują wiele niespodzianek

GSC Game World przypomina światu o powrocie STALKER-a. Twórcy opublikowali pierwszy screen oraz przedstawili informacje dotyczące przygotowania produkcji. Studio szykuje wiele niespodzianek.

S.T.A.L.K.E.R. 2 nadal nie ma ostatecznej daty premiery, ale GSC Game World wydało specjalny komunikat. Twórcy podkreślają, że ich nadchodząca produkcja będzie „najambitniejszą” grą z serii, która zostanie stworzona dla oddanych fanów. To sympatycy serii od 13 lat spędzają czas w S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla, pokonują trudności, szukają skarbów i zespół nie zamierza ich rozczarować. Nowa część będzie „żyła legendarnym dziedzictwem” całego uniwersum.

Deweloperzy doskonale zdają sobie sprawę, że część graczy znajduje się w „społecznej izolacji” i właśnie z tego powodu GSC Game World postanowiło opublikować pierwszy screen ze STALKER 2. Zdjęcie jest „skromnym prezentem” i podobnych atrakcji będzie więcej w 2020 roku.

Pierwszy screen jest... Dosłownie „skromny”. Nie możemy tutaj mówić o wielkich efektach, ale może w przyszłości będziemy pozytywnie zaskoczeni nowymi materiałami? Miejmy taką nadzieję.

STALKER 2 pierwszy screen

Na naszym portalu przeczytacie także inne informacje dotyczące Stalkera:

Źródło: GSC Game World

Tagi: GSC Game World S.T.A.L.K.E.R. 2