Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.03.2020 15:04
Xbox Series X backward
1732V

Xbox Series X z łatwym dostępem do całej biblioteki z Xboksa One. Gracze już mogą przygotowywać gry

Microsoft pozwala już dzisiaj graczom przygotowywać swoje gry z Xboksa One, które pod koniec roku włączycie na Xboksie Series X. Korporacja z Redmond stawia na pełną Wsteczną Kompatybilność, więc wszystkie tytuły z aktualnej generacji włączycie na next-genie.

Microsoft ma mocną kartę przetargową już na starcie nowej generacji. Wszystkie gry z Xboksa One oraz tytuły dostępne w usłudze Wstecznej Kompatybilności z Xboksa 360 i Xboksa będą dostępne na Xboksie Series X. Gracze otrzymają dostęp do ogromnego katalogu produkcji, a dodatkowo konsola wykorzysta swoją moc do ulepszenia doświadczenia fanów.

Microsoft w ostatnim z komunikatów podkreślił, że Xbox Series X będzie współpracował z już wydanymi i posiadanymi przez graczy dyskami na USB. Jeśli macie na zewnętrznym HDD gry z Xboksa One, to odłączycie sprzęt od XOne, podłączycie go do nowej generacji i rozpoczniecie rozgrywkę. Bez jakichkolwiek problemów.

Nie wszyscy gracze potrafią uwierzyć, że Microsoft zadbał o tak rozbudowaną Wsteczną Kompatybilność, ale firma uspokaja fanów – wszystko będzie gotowe na premierę konsoli:

Sprawdźcie kolejne wiadomości: 

Źródło: Microsoft

Tagi: Microsoft wsteczna kompatybilność xbox one xbox series x