Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 22.03.2020 14:51
batman
3508V

Artysta pracujący przy God of War stworzył dzieło, które przedstawia złoczyńców z uniwersum DC Comics

Artysta pracujący przy serii God of War opublikował nowe dzieło, które przedstawia popularnych złoczyńców z uniwersum DC.

Raf Grassetti to artysta, który na swoim koncie ma już masę wyśmienitych dzieł. Mieszkaniec Los Angeles pracował przy God of War na stanowisku dyrektora artystycznego, a obecnie skupia się na kolejnej grze studia Santa Monica Studio (najprawdopodobniej pełnoprawną kontynuacją God of War) w międzyczasie dodając swoje najnowsze dzieła na portale społecznościowe.

Jego najnowszy projekt przedstawia popularnych złoczyńców z uniwersum DC Comics - mowa tutaj o Harley Quinn, Pingwinie i trzech innych postaciach. 

Nowa gra z serii Batman jest już na horyzoncie - Warner Bros. miało zamiar przedstawić nową odsłonę kultowej serii na tegorocznych targach E3, ale jak już wiemy, nie odbędą się przez szerzący się koronawirus. Możemy spodziewać się, że Warner Bros. zaprosi rzeszę swoich fanów na cyfrowe wydarzenie, podczas którego przedstawi swoje projekty, które rzekomo miały być zapowiedziane na E3 2020.

Warto zajrzeć na:

Źródło: gamerant.com

Tagi: batman God of War (2018) Santa Monica Studio Sony Interactive Entertainment