Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 15.03.2020 18:09
Call of Duty
3209V

Call of Duty: Warzone. Infinity Ward ma zamiar wyeliminować 4 krytyczne błędy w swojej produkcji

Infinity Ward ma zamiar skupić się teraz na eliminowaniu błędów w swoim popularnym Battle Royale'u - Call of Duty: Warzone.

Jak większość gier nastawionych na potyczki sieciowe, Call of Duty: Warzone nie ominęło błędów psujących rozgrywkę. Wiedzą o tym także deweloperzy pracujący w studiu Infinity Ward odpowiadającym za wspomnianego wyżej Battle Royale'a. W najbliższych dniach programiści z amerykańskiego studia mają skupić się na eliminacji czterech krytycznych błędów.

Pierwszym z nich są typowe crashe (wyłącznie gry w wyniku błędu), które występują najczęściej podczas ładowania mapy. Kolejny dotyczy ożywiania członków swojej drużyny, kiedy to już są martwi (de facto nie powinno dać się ich już wtedy przywrócić do życia - jedynie za sprawą wygrania w gułagu mogą powrócić na pole bitwy) . Trzeci z nich to błąd, w którym z poległego gracza nie wypadają przedmioty, a czwarty, i zarazem ostatni dotyczy animacji - podczas przerwania ożywiania swojego sojusznika bardzo często wirtualny żołnierz mógł utknąć w teksturze, z której potem nie mógł się wydostać.

Infinity Ward będzie pracowało także nad eliminacją pomniejszych błędów, ale głównym priorytetem są przede wszystkim te bugi, które uniemożliwiają swobodną rozgrywkę.

Warto zajrzeć na:

Źródło: gamerant.com

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward