Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.03.2020 19:57
call of duty warzone solo
2045V

Call of Duty: Warzone z trybem solo. Twórcy zapraszają samotne wilki do walki o fragi

Koniec z przymusowym strzelaniem w zespole. Call of Duty: Warzone otrzymało właśnie tryb solo, więc wszyscy gracze mogą zapoznać się z nowym wariantem zabawy. Propozycja powinna zachęcić do gry kolejnych fanów Battle Royale.

Call of Duty: Warzone trafił na rynek wyłącznie z rozgrywką trzech na trzech, ale tylko kwestią czasu było zaproponowanie graczom kolejnych wyzwań. Twórcy świeżo po premierze zapowiedzieli, że testują nawet 200-osobowe pojedynki oraz mecze w większych zespołach (czteroosobowe i pięcioosobowe).

Mogliśmy mieć pewność, że autorzy sprawdzili już także zabawę dla singlistów i właśnie takie przyjemności zostały udostępnione. Fani strzelania przed rozpoczęciem zabawy muszą pobrać aktualizację, ale później otrzymają dostęp do solo w Call of Duty: Warzone.

To oczywiście sam początek zabawy – autorzy Battle Royale w uniwersum Call of Duty mają stale dbać o nowe rozszerzenia, dzięki którym tytuł będzie oferować nowe wyzwania i pozwoli graczom wziąć udział w najróżniejszych wydarzeniach.

Call of Duty: Warzone będzie rozwijane obok dużych odsłon Call of Duty, więc nie musimy raczej obawiać się, że w przyszłym roku na serwerach nie znajdziemy chętnych do gry.

Warto zajrzeć na:

Źródło: Infinity Ward

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward