Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.03.2020 21:56
The Last of Us 2 Joel
5531V

The Last of Us 2 na kolejnym krótkim fragmencie. Twórcy przypominają o nowym potworze

Naughty Dog najwidoczniej małymi krokami przygotowuje się do rozpoczęcia konkretnej kampanii marketingowej z The Last of Us 2. Studio dzisiaj ponownie zaprezentowało mały materiał z produkcji – tym razem zespół skupia się na pokazaniu nowego potwora.

Twórcy The Last of Us: Part II niespodziewanie wczoraj zaprezentowali nowy materiał, na którym Ellie pokazała swoje kocie ruchy, a teraz Naughty Dog postanowiło ponownie pokazać jednego z nowych zarażonych.

W najnowszej produkcji doświadczonego studia natrafimy na Shamblerów – są to typowe czołgi, których zadaniem będzie przedostanie się do głównego bohatera, a następnie rywal wybuchnie rozpylając w powietrzu żrącą chmurę. Najlepszym rozwiązaniem w tym wypadku będzie zachowanie odpowiedniej przestrzeni – pewnie dobrą taktyką będzie ucieczka lub wyczekiwanie na odpowiedni moment do wykonania dynamicznego uniku.

Możemy mieć nadzieję, że takie mały zajawki mają nas przygotować na coś znacznie większego. Najwyższy czas na pokazanie dłuższej rozgrywki – w końcu The Last of Us 2 zadebiutuje już w maju.

Co warto zobaczyć? 

Źródło: Naughty Dog

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II