Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.03.2020 15:00
canal plus
1267V

Canal+ odblokowuje dostęp do wyższych pakietów i kolekcję filmową. Platforma reaguje na koronawirusa

Canal+ reaguje na globalną pandemię i platforma postanowiła odblokować swoim klientom dostęp do wyższych pakietów oraz kolekcje filmową. Subskrybenci mają chętniej spędzać czas przed telewizorami i sprawdzać kolejne kanały.

Canal+ zdecydował się na ważny ruch, który powinien zainteresować wielu klientów platformy. Firma w ramach „otwartego okna” (bez opłat) udostępnia dodatkowe kanały oraz kolekcje filmową.

Jak to wygląda w praktyce? Abonenci z pakietem Entry+ otrzymają dostęp do 22 kanałów z wyższego pakietu Start+ (m.in. 2 kanałów dziecięcych, 3 informacyjnych, 6 filmowych, 11 tematycznych), posiadacze pakietu Start+ do 37 kanałów z wyższego pakietu Comfort+ (m.in. 7 kanałów dziecięcych, 6 filmowych, 3 informacyjnych, 21 tematycznych), a klienci z pakietem Comfort+ dopełnienie do pakietu Extra+ (m.in. 5 kanałów dziecięcych, 12 filmowych, 19 tematycznych).

Osoby z pakietami Extra+ i wyższymi od jutra otrzymają dostęp do kolekcji 20 filmów z biblioteki dystrybutora Kino Świat w usłudze nc+ GO TV na dekoderze lub na dowolnym urządzeniu dzięki nc+ GO. Już jutro w kolekcji pojawią się kolejne nowe tytuły.

Jest to na pewno dobra propozycja dla widzów, którzy nie mogą wychodzić z domów, a posiadają dostęp do przynajmniej podstawowego pakietu Canal+. Warto wspomnieć, że wcześniej C+ potwierdził przejęcie najnowszego filmu Jana Komasy – „Sala samobójców. Hejter”.

Sprawdźcie naszą publicystykę:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: canal plus canal+ koronawirus