Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.03.2020 17:06
Minecraft: Dungeons może zaliczyć opóźnienie
423V

Minecraft: Dungeons może zaliczyć opóźnienie. Twórcy mierzą się z nowym wyzwaniem

Minecraft: Dungeons może okazać się kolejnym pewniakiem Microsoftu na 2020 rok, ale twórcy nie ukrywają – przez aktualną sytuację mogą nie dostarczyć produkcji na czas i kwietniowa premiera jest zagrożona.

Microsoft posiada w garści kilka mocnych gier na 2020 rok, a jednym z ciekawych tytułów jest bez wątpienia Minecraft: Dungeons. Gra zebrała już sporo pochwał w pierwszych tekstach i wiele na to wskazuje, że będzie to kolejny tytuł, obok którego wielu graczy nie przejdzie obojętnie – w końcu autorzy łączą uniwersum Minecrafta z klasycznymi dungeon crawlerami.

Produkcja powinna trafić na rynek w kwietniu, jednak deweloperzy wciąż nie podali ostatecznej daty premiery. Nie jest to przypadek, ponieważ z powodu problemów związanych z koronawirusem, autorzy muszą pracować we własnych domach i premiera Minecraft: Dungeons może zostać opóźniona.

Jeszcze nie zostały podjęte ostateczne decyzje, ale twórcy chcą ostrzec graczy, którzy od dawna czekają na premierę nowego Minecrafta. Opóźnienie nie powinno być znaczące (w końcu zespół wciąż stara się zapewnić debiut w kwietniu), jednak na ostateczne szczegóły musimy zaczekać. Czujcie się ostrzeżeni.

Interesuje Was Minecraft? Sprawdźcie kolejne informacje:

Źródło: Mojang

Tagi: Minecraft: Dungeons Mojang