Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 25.01.2020 13:20
Minecraft: Dungeons dźwięki w grze
1709V

Minecraft Dungeons. Najnowszy dziennik deweloperski skupia się na dźwięku w grze

Wyczekiwana adaptacja Minecrafta w stylu dungeon-crawlera otrzymała wideo, na którym twórcy opowiadają o procesie tworzenia dźwięku do gry i samych efektach prac.

Minecraft: Dungeons to świetnie zapowiadająca się produkcja oparta o licencję popularnej gry traktującej o sześcianach. W społeczności graczy doczekała się określenia "Kanciastego Diablo". W jakim stopniu przełoży się to na rzeczywistość? Przekonamy się po premierze.

Dziś możemy jedynie posiłkować się zwiastunami i świeżutkim dziennikiem, który zamieścili w sieci twórcy. Wideo (pod taką właśnie postacią jest prowadzony) zamieszczono na kanale Minecrafta, na YouTube. I zdecydowanie warto poświęcić sześć minut, jeśli tylko interesuje Was ta produkcja. 

Twórcy skupili się na procesie tworzenia dźwięku oraz samych efektach, do jakich cały czas dążą. Z kawałków, które prezentowane są na materiale, można wnioskować, że muzyka będzie miała duże znaczenie dla produkcji i już teraz robi niemałe wrażenie. Sprawdźcie sami, co szykują dla nas twórcy i jak nad tym pracują:

Więcej o Minecrafcie przeczytasz na naszej stronie:

Źródło: https://nintendoeverything.com/minecraft-dungeons-sound-dev-diary/

Tagi: Minecraft: Dungeons Mojang