Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.02.2020 19:23
Minecraft Mass Effect
2664V

Minecraft x Mass Effect. Microsoft zapowiada dużą aktualizację

Twórcy Minecrafta przygotowali sporo przyjemności dla fanów Mass Effecta. Zobaczcie zwiastun zestawu Mass Effect Mash-up , który pozwoli zainteresowanym wcielić się w między innymi Komandora Sheparda.

Mass Effect to świętość dla wielu graczy, jednak nie możemy w najbliższym czasie liczyć na nową przygodę stworzoną przez BioWare. Może zamiast tego skusicie się na historie wykreowane w Minecrafcie? Mass Effect Mash-up zawiera 36 skórek postaci, unikalne tekstury w menu gry, Mars Base Camp oraz ścieżkę dźwiękową z Mass Effect 3.

Pakiet będzie dostępny na Xboksie One, PlayStation 4, Nintendo Switchu, Windows 10 oraz urządzeniach mobilnych (iOS oraz Android), a pierwszy zwiastun powinien zostać doceniony przez fanów obu IP. Materiał pokazuje zawartość oraz rozbudza oczekiwania.

Jak widać twórcy Minecrafta nadal potrafią pozytywnie zaskakiwać rozbudowując swoje uniwersum i zachęcając kolejnych graczy do zapoznania się z produkcją. Jestem przekonany, że zestaw zostanie doceniony przez sympatyków Mass Effecta, którzy w wolnych chwilach budują światy w grze studia Mojang.

Interesuje Was Minecraft? Sprawdźcie kolejne informacje:

Źródło: YouTube.com

Tagi: 4J Studio / Mojang Microsoft Game Studios Minecraft