Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.03.2020 15:09
Gears 5 Xbox Series X
2915V

Gears 5 na Xbox Series X. Gameplay pokazuje nową jakość!

Gears 5 to pierwsza produkcja, która będzie dostępna od premiery Xboksa Series X i zapewni graczom szereg ulepszeń. Twórcy zadbają o między innymi nową jakość oprawy oraz podkręcą płynność animacji.

Microsoft odsłonił dzisiaj szereg informacji o Xboksie Series X, ale także The Coalition postanowiło potwierdzić ważne informacje o swoim największym tytule. Nowa wersja Gears 5 będzie dostępna w dniu premiery nowej generacji, a posiadacze wersji z Xboksa One lub PC otrzymają grę za darmo.

Gears 5 skorzysta z mocy Xboksa Series X – gracze mogą liczyć na ulepszoną oprawę, ekstremalnie szybkie czasy ładowania oraz ponad 100 klatek na sekundę

Tytuł w wersji na Xboksa Series X skorzysta z ustawień PC Ultra z „teksturami o wyższej rozdzielczości i większą rozdzielczością mgły objętościowej, jak również o 50% większą liczbą cząsteczek niż na PC”. Gracze mogą także liczyć na szereg ulepszeń, które są wyłączone na Xboksie Series X.

The Coalition potwierdziło, że już teraz gra działa w ponad 100 fps-ach, a zespół chce osiągnąć 120 klatek na sekundę w trybie sieciowym.

Tutaj skromne porównanie:

Gears 5

Jest i pierwszy gameplay:

Sprawdźcie również:

Tagi: Gears 5 Microsoft The Coalition