Iza Łęcka Iza Łęcka 16.03.2020 09:26
Ghost Recon: Breakpoint promocja z figurką
684V

Ghost Recon Breakpoint Edycja Ultimate z figurką na PS4 w bardzo dobrej cenie

Ghost Recon Breakpoint wraca do życia za sprawą aktualizacji przygotowanej przez Ubisoft. Tymczasem gracze mogą kupić produkcję wraz z figurką. Zestaw jest dostępny w zachęcającej cenie - to dobra opcja dla wszystkich kolekcjonerów.

Za tydzień na serwery Ghost Recon Breakpoint trafi wielka aktualizacja, której zadaniem będzie modyfikacja wszelkich niedogodności i wszystkich elementów produkcji. Ubisoft nie kryje się ze swoimi planami na zwiększenie zainteresowania grą, dlatego coraz częściej zachęca do tytułu szerokie grono odbiorców za sprawą kolejnych promocji.

Ghost Recon Breakpoint z figurką w promocji

Najnowsza oferta zainteresuje posiadaczy PS4, którzy chcą sprawdzić, czy faktycznie warto zainteresować się Ghost Recon Breakpoint. W RTV Euro AGD znajdziecie specjalny zestaw – gra w Edycji Ultimate z figurką za 139 zł.

Specjalne wydanie zawiera roczny karnet na dodatki oraz trzy pakiety: „Ocalały”, „Święta ziemia” i „Off-road”. Wcześniej pakiet był wyceniony na 379 zł, więc decydując się na promocję skorzystacie z rabatu sięgającego 240 zł.

Jeśli jesteście ciekawi, jakie zmiany czekają na graczy Ghost Recon Breakpoint, wszystkie szczegóły aktualizacji przedstawiliśmy na portalu w ubiegłym tygodniu. Twórcy chcą zapewnić graczom pełną swobodę rozgrywki.

Warto sprawdzić:

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/tom-clancys-ghost-recon-breakpoint-edycja-ultimate-figurka-na-ps4-za-139-zl-w-rtv-euro-agd/

Tagi: Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint Ubisoft