Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.03.2020 12:15
Stargirl od DC na zwiastunie
776V

Stargirl na zwiastunie. Sprawdźcie nową zapowiedź serialu DC Comics

W Internecie pojawił się zupełnie nowy zwiastun nadchodzącej produkcji spod szyldu DC Comics. Sprawdźcie, jak wypada Stargirl!

Premiera najnowszego serialu od DC, "Stargirl" zbliża się dużymi krokami, więc machina promocyjna wchodzi na najwyższe obroty. Zdaje się, że wydawnictwo zamierza włożyć dużo sił w nadchodzącą produkcję i pokłada w niej spore nadzieje. Cóż, na ten moment ciężko wyrokować. 

Choć trzeba przyznać, że najnowszy zwiastun prezentuje się całkiem dobrze. Możemy zobaczyć na nim sporo nowych scen, których nie widzieliśmy nigdy wcześniej, a całość bardzo mocno przypomina podobne produkcje DC z ostatnich lat. Wydaje się więc, że dla fanów produkcji takich, jak "The Flash", "Arrow", czy "Batwoman" może być to strzał w dziesiątkę. 

Premiera serialu zaplanowana została na 11 maja 2020 roku, gdy pierwszy odcinek zadebiutuje na platformie DC. Dzień później będzie można oglądać go na antenie kanału The CW. Cały sezon ma zostać zamknięty w 13 odcinkach, więc wydaje się, że dla fanów będzie to niemała gratka! Tymczasem sprawdźcie, jak wypada bohaterka na wspomnianym wcześniej materiale: 

Sprawdź ostatnie recenzje filmów i seriali na naszym portalu:

Źródło: YouTube

Tagi: DC Comics Stargirl trailer zwiastun