Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 14.03.2020 08:15
Dragon Ball Z: Kakarot sprzedaż
609V

Dragon Ball Z: Kakarot. Rozeszły się już ponad 2 miliony kopii gry

Wygląda na to, że fani rzeczywiście mocno wyczekiwali produkcji RPG w uniwersum Smoczych Kul. Gra sprzedaje się bardzo dobrze. 
 

Dragon Ball Z: Kakarot to mocno oczekiwany RPG na licencji kultowej mangi Akiry Toriyamy. Gra zadebiutowała w połowie stycznia, a oceny potwierdzały, że lwiej części fanów produkcja przypadła do gustu. Kolejnym świadectwem są wyniki sprzedażowe, które wypadają bardzo pozytywnie. 

Europejski oddział Bandai Namco poinformował za pośrednictwem swojego kontra na Twitterze, ze gra rozeszła się w liczbie dwóch milionów kopii na wszystkich dostępnych platformach (tj. PlayStation 4, Xbox One oraz PC). Wydawcy podziękowali za przyczynienie się do takiego wyniku:

2 miliony! Z tyloma Saiyanami chroniącymi Ziemię, ta powinna być bezpieczna (...na razie)! Dziękujemy Wam bardzo mocno, za bycie częścią wielkiej przygody Dragon Ball Z: Kakarot! 

Gra cały czas się rozwija, a twórcy nie zamierzają spoczywać na laurach. Warto wspomnieć, że kilka dni temu rozpoczęli akcję, która ma na celu poznanie zdania fanów na temat produkcji- począwszy od jej wad, przez zalety, aż po powody zakupu i najbardziej grywalnych wojowników!

Więcej o Dragon Ball'u na naszym portalu:

Źródło: https://www.thumbsticks.com/dragon-ball-z-kakarot-sells-over-2-million-copies-03112020/

Tagi: Bandai Namco CyberConnect2 Dragon Ball Z: Kakarot