Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 22.02.2020 09:45
Dragon Ball FighterZ na nowym zwiastunie
602V

Dragon Ball FighterZ. Pokaz siły Kefli na nowym zwiastunie

Bandai Namco wypuściło właśnie zupełnie nowy zwiastun swojej bijatyki z uniwersum Smoczych Kul, na którym prezentują zdolności najświeższej postaci- Kefli. 

Liczba grywalnych wojowników w Dragon Ball FighterZ stale wzrasta. Twórcy nie dają graczom czasu, aby nudzić się produkcją i cyklicznie dorzucają nowe postacie. Najgłośniejszym ogłoszeniem w nowym sezonie było dodanie potężnej wojowniczki, Kefli

Owa bohatera wystąpiła pierwszy raz w serii Dragon Ball Super i jest fuzją Kale i Caulifly, które połączyły moce, aby zwyciężyć na Turnieju Wszechświatów. Jest jedną z tych postaci, które fani przyjęli bardzo ciepło i bez większych pretensji. Doskonale wpasowała się w uniwersum.

Teraz, aby lepiej ją poznać, Bandai Namco wypuściło specjalny zwiastun, który skupia się właśnie na niej. Możemy nań zobaczyć, jak radzi sobie w pojedynkach z przeciwnikami i z jakich zdolności będzie w nich korzystać, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Sprawdźcie sami, co potrafi legendarna super saiyanka!

Dragon Ball FighterZ dostępne jest na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC od stycznia 2018 roku.

 

Źródło: https://twinfinite.net/2020/02/dragon-ball-fighterz-kefla-trailer/

Tagi: Arc System Works bandai namco CyberConnect2 Dragon Ball FighterZ Dragon Ball Z: Kakarot