Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.03.2020 14:40
Trancelation
588V

Trancelation ze specjalną ofertą. Kup grę na Nintendo Switcha i zgarnij 5 produkcji za darmo

Twórcy Trancelation wpadli na bardzo ciekawą propozycję. Gracze mogą kupić produkcję i w cenie tytułu otrzymają pięć dodatkowych gier. Oferta jest limitowana, więc nie powinniście odkładać tej przyjemności na później.

Trancelation od warszawskiego Mythic Owl będzie od godziny 15:00 dostępny na Nintendo Switchu. Tytuł oferuje dynamiczną rozgrywkę przepełnioną elektroniczny betami, neonowymi rozbłyskami oraz pulsującymi fraktaliami. Deweloperzy przygotowali muzyczną zręcznościówkę, która pomoże graczom w nauce języków, ponieważ zastosowano tutaj metodę klasycznych „fiszek” – za ich pomocą gracze mają poznawać nowe słowa. Studio zadbało o wsparcie kilku języków: angielskiego, hiszpańskiego, francuskiego, niemieckiego, rosyjskiego, chińskiego (uproszczony), a nawet oferują alfabet Morse'a.

Kup Trancelation i zgarnij 5 gier za darmo

Transceleation trafił do eShopu z premierową zniżką wynoszącą 30% i dzisiaj zapłacicie za grę jedynie 28 zł. Jeśli kupicie ją w trakcie premierowego weekendu, to otrzymacie w prezencie 5 pełnych gier.

  • Freecell Solitaire DX przenosi klasycznego pasjansa na ekran Switcha, z piękną, dopracowaną oprawą wprowadzającą atmosferę luksusu i relaksu.
  • Pizza Bar Tycoon to gra managerska, w której gracz wcieli się w kucharza i właściciela włoskiej restauracji - bez ryzyka, że ktoś zażąda, by "oddał fartucha".
  • 2048 Battles to ciesząca efektowną oprawą i masą zawartości do odblokowania wersja klasycznej łamigłówki 2048, z trybem gry dla nawet 8 graczy jednocześnie!
  • Flowlines VS to wciągająca łamigłówka z ponad 400 poziomów i trybem rywalizacji dla dwóch graczy.

Wszystkie cztery produkcje są dostępne dla klientów Trancelation w eShopie przez trzy dni od premiery. Promocja zakończy się 16 marca o godzinie 15:00 (poniedziałek). Jak pewnie zauważyliście, na liście powyżej brakuje jednej pozycji – darmowy Street Basketball jest dostępny w amerykańskim eShopie (wystarczy przełączyć konto) i wtedy otrzymacie dodatkową produkcję. Oferta jest dostępna do 18 marca.

Sprawdźcie kolejne informacje dotyczące Nintendo Switcha:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: eshop nintendo eshop promocja Trancelation