Iza Łęcka Iza Łęcka 12.03.2020 12:50
Switch tajna gra
3938V

Na Nintendo Switch zmierza niezapowiedziana gra, która wyciśnie z konsoli wszystkie soki

Konsola Nintendo potrafi zaskoczyć wydajnością. Możliwe, że w najbliższym czasie zostanie ujawniona nowa produkcja, która wyciągnie z platformy całą moc. Pierwsze informacje pozwalają przypuszczać, że nadciąga tytuł nastawiony na sieciowe zmagania.

Nintendo Switch nie jest najmocniejszą platformą dostępną na rynku, ale urządzenie potrafi zaskoczyć wydajnością. Twórcy wykorzystując szereg technik starają się zadbać o doświadczenie graczy i jak największą przyjemność płynącą z rozgrywki. Wkrótce możemy się spodziewać ogłoszenia kolejnej gry, w której deweloperzy zadbali o wykorzystanie wszystkich atutów platformy.

Dziennikarze japońskiego CoroCoro otrzymali wiadomość o „niezapowiedzianej, epickiej grze akcji”, która w pewnym stopniu będzie przypominać Splatoon oraz Fortnite, a deweloperzy produkcji wykorzystają Nintendo Switcha do granic możliwości.

Tytuł zaprowadzi graczy do nowego świata, więc prawdopodobnie nie jest to kontynuacja znanego IP, a podczas rozgrywki starcia odbędą się „między wieżowcami w środku spokojnego miasta”. Na pokaz musimy zaczekać, ale porównanie tytułu do Splatoona i Fortnite sprawia, że możemy oczekiwać gry, w której kluczową rolę będą pełnić sieciowe zmagania.

W Sieci nie brakuje głosów, według których gra jest jedną z niespodzianek Nintendo na 2020 rok. Możliwe, że tytuł zostanie ujawniony podczas zbliżającego się Nintendo Directa – wydarzenie wciąż nie zostało oficjalnie zapowiedziane, jednak ostatnie dni marca wydają się dogodną datą do przedstawienia sympatykom Nintendo nadciągających nowości.

Sprawdźcie kolejne informacje dotyczące Nintendo Switcha:

Źródło: https://wccftech.com/nintendo-switch-action-game-limits/

Tagi: Nintendo nintendo switch