Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.03.2020 19:01
Call of Duty Warzone
7461V

Call of Duty: Warzone z nietypowym bugiem. Gracze mogą w łatwy sposób wygrać każdy mecz

Twórcy Call of Duty: Warzone muszą w ekspresowym tempie przygotowywać nową aktualizację. Studio nie zadbało o drobny szczegół, dzięki któremu gracze stają się nieśmiertelni – wystarczy tylko znać sposób i posiadać ogarniętego partnera.

Call of Duty: Warzone cieszy się rekordowym zainteresowaniem, więc tylko kwestią czasu było znalezienie błędów, które w znaczący sposób wpłyną na rozgrywkę. Jednak pewnie tylko nieliczni sądzili, że autorzy nie zadbają o taki detal.

Twórcy Call of Duty: Warzone nie dopilnowali systemu wskrzeszeń, który pozwala stale podnosić swojego partnera – wystarczy tylko posiadać perk zatytułowany „Tune Up”, by móc efektowniej reanimować towarzysza broni. W rezultacie gracze mogą bez problemu wykorzystać zamieszanie, pod koniec rywalizacji stanąć w pozornie niedostępnej przez gaz lokacji i następnie stale podnosić znajomego.

Autorzy powinni szybko wyeliminować problem – wystarczy tylko wydłużyć animację – ale jak widać nawet w produkcji rozwijanej latami, testerzy nie wpadli na pomysł, który został wyszukany przez graczy w kilka dni po premierze.

Sprawdźcie kolejne wiadomości związane z Call of Duty:

Źródło: https://www.reddit.com/r/CODWarzone/comments/fh6344/you_can_revive_infinitely_to_win_every_match/fkafsbc/

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward