Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.03.2020 11:50
DiRT Rally 2.0
2218V

DiRT Rally 2.0 Game of the Year Edition. Kompletne wydanie GOTY na reklamie. Codemasters żegna się z grą

DiRT Rally 2.0 wyszło Codemasters znakomicie. Gra dorobiła się od momentu premiery kilku ważnych dodatków i aktualizacji a niedługo otrzyma również finalne wydanie GOTY.

DiRT Rally 2.0 doczeka się już 27 marca 2020 roku wydania edycji Game of the Year Edition, czyli kompletnego wydania, w którym znajdziemy całą wydaną dotychczas zawartość.

DiRT Rally 2.0 Game of the Year Edition trafi równocześnie na PS4, XOne i PC. W ramach pakietu otrzymamy bardzo chwalone wyścigi Codemasters, wraz z zawartością z sezonów 1-4 oraz z DLC Colin McRae Flat Out. Pakiet Colin McRae Flat Out zapewnia dostęp do 12 nowych tras, do aut Subaru Impreza S4 Rally i Subaru Legacy RS oraz do 40 scenariuszy odtwarzających karierę tytułowego zawodnika.

Przypominam przy okazji, że jeśli kupiliście wcześniej jakikolwiek Season Pack lub wydanie Dirt Rally 2.0 Deluxe Edition, to już 24 marca otrzymacie dodatek Colin McRae Flat Out za darmo.

"Po 12 miesiącach współpracy z naszą społecznością i udoskonalaniu DiRT Rally 2.0, mamy dla wszystkich wspaniałą wiadomość: nadciąga kompletny pakiet DiRT Rally 2.0 dla nowych i obecnych fanów marki. Dodanie do wydania GOTY Colin McRae Falt Out jest jak wisienka na torcie. To piękne zakończenie pracy zespołu nad DiRT Rally 2.0 i rozpoczęcie skupiania się na przyszłości serii".  

Warto również sprawdzić:

Tagi: Codemasters DiRT Rally 2.0