Iza Łęcka Iza Łęcka 11.03.2020 08:52
Borderlands 3
1245V

Borderlands 3 na Steam z rabatem -50%. Promocja na premierę

Ekskluzywność Epic Games na Borderlands 3 zakończy się w tym tygodniu, dlatego też Gearbox Software stara się przyciągnąć do gry kolejnych graczy. Twórcy serii zapraszają użytkowników Steama na nową produkcję oferując 50% rabat na każdą wersję.

Borderlands 3 to kolejny tytuł, który pierwotnie trafił wyłącznie na jedną platformę PC, jednak w pierwszych miesiącach 2020 roku kończy się ekskluzywność Epic Games Store. Gearbox Software zaprasza graczy do swojej najnowszej gry i przecenia tytuł o 50%.

Borderlands 3 w promocji o 50%

  • Borderlands 3 – 129,95 zł 
  • Borderlands 3: Digital Deluxe Edition – 164,95 zł
  • Borderlands 3: Super Deluxe Edition – 214,95 zł

Borderlands 3 są dostępne na Steam z dużym rabatem. Wszystkie trzy wersje produkcji zostały przecenione o 50%, a najtańsze wydanie możecie kupić za 129,95 zł – czy jest to dobra cena za produkcję z ubiegłego roku? Zdania najpewniej będą podzielone.

Gearbox Software już wcześniej potwierdziło między innymi cross-platformową rozgrywkę pomiędzy platformami na PC (Steam i Epic Games Store), to jednak nie zniechęca deweloperów, by organizować kolejne promocje i przyciągnąć nieco więcej zainteresowanych do strzelanki, w której tym razem staniemy do boju z Syrenami. 

Decydując się na najdroższe wydanie wraz z grą otrzymacie Przepustkę Sezonową uprawniającą do pobrania czterech fabularnych rozszerzeń. Wśród dodatkowej zawartości znalazł się także szereg pakietów.

Sprawdźcie kolejne informacje powiązane z serią Borderlands:

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/wszystkie-edycje-borderlands-3-w-przedsprzedazy-za-polowe-ceny-na-steamie/

Tagi: 2K Games Borderlands 3 Gearbox Software