Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 07.03.2020 19:30
Nintendo Switch eShop sprzedaż gier w lutym
1197V

Nintendo Switch eShop. Najczęściej pobierane gry w Europie w lutym

Nintendo przekazało, jakie piętnaście gier najchętniej pobierali mieszkańcy Europy w ubiegłym miesiącu. Co ciekawe, luty był dla wielu powrotem do starszych tytułów.

Choć w lutym wyszło całkiem sporo ciekawych gier, to nie były to wielkie hity, które podbiłyby listy sprzedażowe na całym świecie. Dobrze obrazuje to wykaz sprzedaży gier z eShopu w lutym, w Europie. Gracze najczęściej sięgali po produkcje sprzed lat.

I z pełnym przekonaniem można stwierdzić, że lista pełna jest tego typu tytułów. Nie obeszło się bez zaskoczeń i świetnie widać, jak duże zainteresowanie wywołała świetna promocja na gry z serii DOOM. Wśród piętnastu najczęściej pobieranych zmieściły się aż trzy klasyczne odsłony. 

Co ciekawe, na szóstym miejscu uplasowało się Animal Crossing: New Horizons, które zadebiutuje dopiero za dwa tygodnie. Pokazuje to, że gracze chętnie sięgali po przedpremierowe zamówienia z wiarą, że Nintendo nie zawiedzie ich oczekiwań. Rzućcie okiem na całą listę

 1. Unravel Two
 2. Doom 3
 3. Super Mario Odyssey
 4. Uno
 5. Mario + Rabbids Kingdom Battle
 6. Animal Crossing: New Horizons
 7. Doom (1993)
 8. Rayman Legends Definitive Edition
 9. Minecraft
 10. Doom II (Classic)
 11. Super Mario Maker 2
 12. Spyro Reignited Trilogy
 13. Monopoly
 14. The Elder Scrolls V: Skyrim
 15. Stardew Valley

Przyczyniliście się do tak wysokiej pozycji któregoś z tytułów? Pochwalcie się koniecznie, jaka gra na Nintendo Switch nadwyrężyła Wasze portfele w minionym miesiącu

Inne ciekawe wiadomości ze świata Nintendo:

Źródło: https://nintendoeverything.com/europes-top-15-downloads-on-the-switch-eshop-for-february-2020/

Tagi: Coldwood Interactive Electronic Arts Unravel Two