Iza Łęcka Iza Łęcka 12.03.2020 07:00
Call of Duty Warzone
1750V

Call of Duty Warzone z rekordowym zainteresowaniem. Activision świętuje

Darmowe Call of Duty przyciąga miliony graczy z całego świata. Deweloperzy potwierdzili pierwszy sukces Call of Duty Warzone, który choć nie jest dużym zaskoczenie, to okrągła liczba robi wrażenie.

Marka Call of Duty systematycznie bije rekordy popularności, więc sukces darmowej wersji skupionej na rywalizacji Battle Royale z dopracowaną rozgrywką nie jest dużym zaskoczeniem. Gra może pochwalić się wszystkimi elementami, które na bazie popularności marki, przyczyniają się do osiągnięcia spektakularnego wyniku - a taki właśnie udało się osiągnąć.

Call of Duty: Warzone w 24 godziny uruchomiło ponad 6 mln graczy z całego świata. Można śmiało podejrzewać, że do końca tygodnia wynik będzie przynajmniej dwa razy większy, a dalej? Activision może wkrótce pobić wszelkie rekordy.

Tytuł Activision cieszył się także bardzo dobrym osiągami i zainteresowaniem na Twitchu oraz YouTube'ie – niemal wszyscy najpopularniejsi streamerzy włączyli w ostatnich 24 godzinach Call of Duty Warzone, ,a w momencie debiutu zmagania oglądało ponad 650 tysięcy graczy.

Wydawca potwierdził również, że posiada szeroko zakrojone plany dotyczące wsparcia Call of Duty Warzone. Wkrótce powinniśmy poznać szczegóły rozwoju gry.

Sprawdźcie kolejne wiadomości związane z Call of Duty:

Źródło: Activision

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward