Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.03.2020 18:39
PS5 wizualizacja
10539V

PS5 będzie bardzo mocne? Liczba teraflopów w zagadce zweryfikowanego dewelopera

Sony nie podaje szczegółów dotyczących specyfikacji PS5 i najwidoczniej nawet niektórzy deweloperzy mają już dość. Na forum NeoGAF pojawiła się zagadka, której rozwiązanie ma prezentować szczegóły dotyczące mocy PlayStation 5.

Cisza związana z PS5 jest zaskakująca. Fani marki PlayStation każdego dnia domagają się od Sony reakcji i ujawnienia nowych szczegółów dotyczących next-gena, ale firma wyraźnie nie śpieszy się z pokazem konsoli. Sytuację postanowił wykorzystać o'dium – zweryfikowany deweloper z forum NeoGAF.

PS5 zapewni odpowiednią moc?

Twórca potwierdził, że posiada już dostęp do konkretnych informacji o PS5 (prawdopodobnie jego kolejna gra powstaje na nową generację) i postanowił zaprosić graczy do zabawy. Deweloper przedstawił zagadkę w formie wiadomości, która została przedstawiona w „ptasim języku”.

Zagadka ma odpowiedzieć na pytanie dotyczące wydajności PlayStation 5, więc sympatycy marki PlayStation rozpoczęli zabawę – rozwiązanie jest związane z liczbą „coo” (52), schematem rymowanki i w ostateczności ma prezentować układ oferujący moc na poziomie 11,06TF z 52 jednostkami obliczeniowymi i taktowaniem zegara 1743 Mhz.

Cały wątek związany z rozwiązaniem zagadki znajdziecie tutaj.

PS5 moc teraflopy

W temacie next-genów możecie również przeczytać na naszym serwisie:

Źródło: https://wccftech.com/playstation-5-11-tflops/

Tagi: playstation 5 plotka ps5 sony