Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.03.2020 16:28
Cyberpunk 2077 x Blade Runner
1218V

Cyberpunk 2077 połączony z Blade Runnerem. CD Projekt RED przedstawił świetną grafikę

Najwyższy czas zmienić tapetę? Sprawdźcie propozycję CD Projekt RED. Firma łączy świat Cyberpunka 2077 z Blade Runnerem i efekt został doceniony przez fanów obu IP.

Od czasu do czasu CD Projekt RED dba o nasze ekrany i tym razem otrzymaliśmy tapetę łączącą Cyberpunka 2077 z Blade Runnerem. Połączenie jest łatwe do dostrzeżenia i na pewno zostanie docenione przez fanów tego drugiego IP.

Twórcy pewnie w odpowiedni sposób wykorzystają naszą pamięć o Blade Runnerze – zespół już w przypadku Wiedźmina pokazał, że potrafi tworzyć świetne Easter Eggi i nie inaczej będzie w przypadku nowego tytułu.

Rodzime studio w dobry sposób potrafi przypomnieć o swoim tytule – wczoraj dowiedzieliśmy się, że Cyberpunk wygląda coraz lepiej, a deweloperzy czekają teraz na ocenę gry przez organizacje przydzielające rating... A dzisiaj możemy odświeżyć ekrany komputerów lub tabletów.

Teraz pozostaje tylko czekać na nowe zwiastun oraz fragmenty rozgrywek – jeśli kolejne targi będą odwoływane, to CD Projekt RED będzie prezentował grę przez sieciowe relacje.

Cyberpunk 2077 x Blade Runner tapeta

Sprawdźcie kolejne informacje:

Źródło: CD Projekt RED

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077