Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.03.2020 17:49
Call of Duty Warzone
7340V

Call of Duty Warzone oficjalnie! Zwiastun darmowego Battle Royale

Koniec czekania. Activision właśnie opublikowało materiał promujący Call of Duty Warzone. Jest to darmowa produkcja z gatunku Battle Royale. Gracze mogą szykować się na ostrą zabawę, bo pierwsze opinie dotyczące rozgrywki są bardzo pozytywne.

Od ubiegłego roku pojawiają się plotki o Call of Duty Warzone, ale w końcu otrzymaliśmy materiał wideo zapowiadający akcję. Produkcja zadebiutuje dopiero jutro (10 marca), jednak już dzisiaj otrzymaliśmy materiał promujący rozgrywkę.

Call of Duty Warzone oficjalnie!

Activision zdecydowało się na model biznesowy free-2-play, więc wszyscy posiadacze PlayStation 4, Xboksów One oraz komputerów osobistych otrzymają możliwość zapoznania się z tytułem z darmo. Gra zapewni także cross-platformową zabawę, więc zmierzycie się ze znajomymi z innych platform.

Już rano pojawił się przeciek, który potwierdził szereg informacji – twórcy zapewnią pojedynki w trzech wariantach (solo, duo, trio), a na jednej mapie może pojawić się do 150 graczy.

Deweloperzy zapewnią samodzielny klient, ale jeśli posiadacie Call of Duty: Modern Warfare, to już teraz zobaczycie w grze odliczanie – tajna zakładka to oczywiście Battle Royale i produkcję włączycie także za pomocą już wydanej pozycji.

Gra będzie zajmować około 80-100GB – jeśli posiadacie Modern Warfare to aktualizacja waży zaledwie 18-22GB. Premiera odbędzie się 10 marca o 16:00 (dla posiadaczy MW) i o 20:00 (dla wszystkich).

Co ważne - PlayStation Plus nie jest wymagany, ale Xbox Live Gold oraz konto na Battle.necie są wymagane.

Jest też nowy gameplay:

Jest i mapa:

Call of Duty Warzone mapa

Sprawdźcie kolejne wiadomości związane z Call of Duty:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision battle royale Call of Duty call of duty warzone COD