Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.03.2020 22:36
Call of Duty Modern Warfare Tamagunchi
1267V

Call of Duty: Modern Warfare z Tomogunchi. Gracze mogą hodować zwierzaka

Gdy gracze wyczekują na pierwszy zwiastun Call of Duty Warzone, twórcy Call of Duty Modern Warfare zaprezentowali Tomogunchi. Fani mogą wskoczyć do sklepu, założyć specjalny zegarek i następnie będą dbać o zwierzaka.

W ubiegłym tygodniu pojawiły się przecieki, według których 3 marca odbędzie się premiera Call of Duty: Warzone. Zamiast oczekiwanego trybu Battle Royale, Infinity Ward zapewniło nowe playlisty oraz dorzuciło do sklepu Tomogunchi.

Tomogunchi jak za chwilę się przekonacie jest zwierzątkiem, które gracze mogą hodować podczas rozgrywki. Na początku każdy klient otrzyma zegarek z jajkiem, ale po pewnym czasie nastąpi wyklucie. Później będziemy dbać o zwierzaki, a pewnego dnia zobaczymy nawet ewolucję.

Mała bestia żywi się naszymi zwycięstwami, więc fani Call of Duty muszą celnie strzelać, bo w innym wypadku Tomogunchi będzie na początku bardzo smutny, a później umrze. Zwierzak jest częścią zestawu, który kosztuje 1000 punktów Call of Duty – w ramach pakietu otrzymacie także kilka elementów do personalizacji konta.

Trzeba przyznać, że Tomogunchi jest ciekawym dodatkiem, który na pewno trafi w gust niektórych sympatyków Call of Duty. Szkoda jedynie, że zwierzak nie jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych za darmo.

Inne wiadomości ze świata serii:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward