Iza Łęcka Iza Łęcka 06.03.2020 07:00
Mortal Kombat 11 Scorpion
1475V

Mortal Kombat 11 do sprawdzenia przez weekend za darmo. Gry NetherRealm Studios w promocji

Bijatyki NetherRealm Studios trafiły do nowej promocji na Steam. Natomiast jeżeli jeszcze nie przekonaliście się o jakości Mortal Kombat 11, grę można sprawdzić za darmo – twórcy zapraszają na darmowy weekend na PlayStation 4 i Xboksie One.

Zapowiada się przyjemny weekend dla fanów serii Mortal Kombat. Najlepsi gracze z całego świata uraczą nas ekscytującymi i krwawymi pojedynkami na najwyższym poziomie w ramach Final Kombat 2020 – są to Mistrzostwa Świata w najnowszą bijatykę NetherRealm Studios.

To jednak dopiero początek emocji, ponieważ na finałach zostanie zaprezentowany nowy zwiastun „Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge”, a także zobaczymy prezentację Spawna – ostatniego wojownika z pierwszego Kombat Packa. Wydaje się bardzo prawdopodobne, że Ed Boon może mieć jeszcze więcej przygotowanych niespodzianek na to wydarzenie.

Mortal Kombat 11 z darmowym weekendem i inne promocje

W ramach weekendu przyjemności dla sympatyków Mortal Kombat, studio zadbało również o interesujące promocje. Przez cały weekend (do 9 marca) możecie grać za darmo w Mortal Kombat 11 na PlayStation 4 i Xboksach One. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji, możecie sprawdzić i przekonać się, jak dobrą bijatykę stworzyło NetherRealm Studios

Gracze z PC mogą także zapoznać się z nową promocją, w której wylądowały gry NetherRealm Studios. To znakomity moment na zagranie w kilka gier z serii Mortal Kombat lub Injustice.

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: NetherRealm Studios

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios promocja na Steam Warner Bros.