Iza Łęcka Iza Łęcka 06.03.2020 11:18
Red Dead Redemption 2
2349V

Red Dead Redemption 2 w promocji na PS4 i Xbox One. Gra w pudełku w dobrej cenie

Gry Rockstar długo utrzymają stałą cenę, ale od pewnego czasu pojawiają się korzystne oferty na Red Dead Redemption 2. Najnowsza zainteresuje posiadaczy PlayStation 4 i Xboksów One - konsolowe wydanie gry można kupić w Polsce w dobrej cenie.

Red Dead Redemption 2 trafiło na rynek w październiku 2018 roku, będąc od razu docenione za dopracowanie wszelkich elementów i historię gangu na Dzikim Zachodzie – średnia ocen na poziomie 97% mówi sama za siebie. Rockstar zapewniło wielką grę, która osiągnęła ogromny sukces.

Red Dead Redemption 2 w promocji na PS4 i Xbox One

W obliczu zbliżających się głośnych premier nawet gry Rockstar tanieją. Red Dead Redemption 2 możecie dzisiaj kupić za 115 zł, co jest naprawdę dobrą ceną jak za konsolowe wydanie w pudełku – aktualnie jedynie na Xboksie znajdziecie promocję na 144,49 zł (dla klientów Xbox Live Gold), ale standardowa cena za cyfrowe wydanie wynosi 289 zł.

PS4:

Xbox One:

Promocja jest naprawdę kusząca i jeśli dotychczas nie zapoznaliście się z wielką przygodą Rockstar, to nadszedł na to dogodny moment. Rockstar oferuje główny wątek na około 50 godzin, ale chcąc poznać wszystkie zakątki świata Red Dead Redemption 2 spędzicie przed ekranem nawet 160 godzin.

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/konsolowy-red-dead-redemption-2-za-115-zl-w-polskich-sklepach/

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two