Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.03.2020 17:49
Offworld Trading Company
488V

GoNNER i Offworld Trading Company za darmo. Już wkrótce pobierzemy 3 nowe gry

Epic Games kontynuuje promocję oferując graczom kolejne gry za darmo. W tym tygodniu możemy wrzucić na listę aż dwie produkcje: GoNNER i Offworld Trading Company. Poznajcie szczegóły tytułów i wrzucajcie je do cyfrowych bibliotek.

Epic Games chce mieć pewność, że gracze będą chętnie wskakiwać do cyfrowego sklepu i firma ponownie rozdaje za darmo produkcje. Od 5 do 12 marca możecie za darmo pobrać GoNNER i Offworld Trading Company.

GoNNER za darmo

GoNNER platformówka dla fanów umierania. Twórcy podkręcili poziom trudności, oferują generowane poziomy i zapraszają graczy do męczarni. Tytuł czerpie garściami z rogali, a jednocześnie oferuje historie przyjaźni między Ikkiem, Śmiercią i kosmicznym wielorybem o imieniu Sally. Premiera gry odbyła się w październiku 2016 roku i produkcja zebrała oceny na poziomie 81%.

Offworld Trading Company za darmo

Offworld Trading Company jest strategią ekonomiczną, za którą odpowiada Soren Johnson – główny projektant Civilization IV. Gracze mają okazję tym razem odwiedzić Mars, który już dawno został skolonizowany, ale teraz największe ziemskie korporacje walczą o dominacje na rynku. Zainteresowani przekonają się, że rywalizacja na rynku jest równie interesująca, jak ta na polu bitwy. Gra trafiła na rynek w 2016 roku i osiągnęła noty na poziomie 78%.

A co dalej? Anodyne 2: Return to Dust, A Short Hike oraz Mutazione będą dostępne od 12 do 19 marca. 

Sprawdźcie inne promocje:

Źródło: https://www.epicgames.com/store/pl/free-games

Tagi: Epic Games Epic Games Store GoNNER Offworld Trading Company promocja