Iza Łęcka Iza Łęcka 09.03.2020 08:32
Call of Duty Warzone
3988V

Call of Duty: Warzone wyciekł przed prezentacją! Gameplay pokazuje darmowy Battle Royale i rywala Apex Legends

Prawdopodobnie dzisiaj odbędzie się premiera Call of Duty: Warzone - jeden z zaproszonych YouTuberów podzielił się ze światem materiałem. Zobaczcie gameplay i poznajcie szczegółowe informacje o grze. To będzie wielki rywal Apex Legends.

Activision prawdopodobnie dzisiaj ogłosi Call of Duty Warzone wraz z określeniem premiery. YouTuber o pseudonimie Chaos wrzucił przygotowany materiał na serwery i podzielił się z kimś odnośnikiem – ten nie powinien zostać rozpowszechniany do momentu startu oficjalnego ogłoszenia. W trakcie materiału twórca mówi wprost, że materiał jest publikowany w chwili debiutu nowego Call of Duty.

Chaos potwierdził także szereg szczegółów: Call of Duty Warzone będzie dostępny za darmo, twórcy zdecydowali się na oddzielenie gry od Call of Duty: Modern Warfare (pobieramy tylko Battle Royale), produkcja posiada cross-platformowe serwery, a deweloperzy pozwolą wchodzić do wszystkich budynków. Zespół zadbał także o mnóstwo Easter Eggów dla fanów COD-a oraz szybkie podnoszenie sprzętu.

Call of Duty: Warzone to aktualnie trzy tryby: solo, double i trio! Ten ostatni element sprawia, że tytuł będzie bezpośrednim konkurentem dla Apex Legends. W propozycji Activision na serwerach pojawi się jednocześnie 150 graczy.

Call of Duty: Warzone wprowadza pewne odświeżenie – killstreaki i tokeny do wskrzeszania kupuje się na stacjach. Twórcy nie zapomnieli o pojazdach (helikoptery), a podczas zwiedzania mapy zwiedzimy znane lokacje (Terminal, Scrapyard, Overgrown). W grze nie znajdziemy dodatkowego wyposażenia do broni, ale niestandardowe zestawy możemy kupić na stacji. Studio zadbało także o system pingów oraz trzy poziomy pancerza.

[Aktualizacja #1]

I pojawiają się reklamy:

Call of Duty Warzone Reklama 1

Call of Duty Warzone Reklama 2

Sprawdźcie kolejne wiadomości związane z Call of Duty:

Źródło: YouTube.com

Tagi: battle royale Call of Duty call of duty warzone gameplay