Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.03.2020 22:30
Deep Diving Adventures 1
568V

Deep Diving Adventures zmierza na Nintendo Switcha. Znamy wszystkie szczegóły

Katowiczanie z Jujubee mają dobrą wiadomość dla wszystkich fanów polskich gier i jednocześnie entuzjastów Nintendo Switcha. Jeszcze w marcu na platformie Nintendo zadebiutuje Deep Diving Adventures i będzie to rozbudowana wersja symulatora nurkowania, który wcześniej zadebiutował na komputerach osobistych.

Jujubee zapowiedziało nowe wydanie Deep Diving Simulator. Produkcja zmierza na Nintendo Switcha i jako Deep Diving Adventures trafi na konsolę Nintendo już 16 marca – aktualnie możecie skorzystać z promocji dla zamówień przedpremierowych i kupić grę za 16,99 dolarów (19,99 dolarów normalna cena).

Deep Diving Adventures to połączenie bazowej wersji Deep Diving Simulator oraz rozszerzenia Adventure Pack. Twórcy ponownie zapewnią symulator nurkowania, który pokazuje wszystkie pozytywy oraz problemy przemierzania głębin. Podczas rozgrywki zainteresowani będą zbierać zapomniane relikty, sprawdzą zatopione statki lub odkryją nieznane gatunki – wszystkie dokonania zostaną nagrodzone przez profesora.

Paweł Nitta, Head of Marketing & PR, zapowiedział nową wersję następującymi słowami:

„Cieszymy się, że możemy zaprezentować naszą podwodną przygodę dla graczy Nintendo Switch. Jest to świetna okazja do znalezienia legendarnego miasta Atlantydy w wersji przenośnej ale i kolejna szansa by zwrócić uwagę na stan naszych mórz i oceanów. Wersja na Nintendo Switch zawiera grę podstawową oraz DLC, co oznacza, że gracz będzie miał mnóstwo rzeczy do zebrania i wiele zagadek do rozwiązania.”

Jesteście zainteresowani? Poznajcie główne cechy gry i zerknijcie na pierwsze screeny:

  • Oszałamiające Efekty Wizualne - od najzimniejszych oceanów po najcieplejsze morza, zanurz się w podwodnej przygodzie, doświadczając pięknych miejsc i aktywnego życia morskiego.
  • Immersyjne Podejście - każde kolejne zanurzenie nauczy Cię co znaczy być zawodowym nurkiem, ponieważ z każdym podejściem musisz zadbać o swój poziom tlenu jak i bezpiecznie manewrować swoją pozycją, aby uniknąć zagrażającej życiu choroby dekompresyjnej.
  • Games Beyond™ - pomóż oczyścić morza i oceany z zanieczyszczeń tym samym ucząc się o podwodnym świecie i jego mieszkańcach.

Deep Diving Adventures 1

Deep Diving Adventures 2

Deep Diving Adventures 3

Warto spojrzeć:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Deep Diving Deep Diving Adventures Jujubee